wystawa-galeria Postep

Czego szukamy w Internecie?

plamy.poradnikedukacyjny.waw.pl

Ludzie dzielą się na tych, którzy w Internecie szukają informacji, tych najświeższych, a także na takich, którzy chcą w Internecie znaleźć rozrywkę. Jest także trzeci typ. To ludzie, którzy szukają i tego i tego. Takich jest najwięcej.

Można bowiem dzięki sieci www połączyć rozrywkę i kwestie związane z przyswajaniem wiedzy o świecie. Przykładem tego jest każde radio internetowe. Z jednej strony za jego pośrednictwem pozyskamy najnowsze informacje z różnych dziedzin, jak i dotrzemy do ciekawej muzyki. Oczywiście nie tylko radio internetowe do tego służy, ale i internetowa telewizja.

Jest ona coraz bardziej popularna niż ta tradycyjna. Czymś na pograniczu są portale tak zwane lifestylowe. Dowiadujemy się z nich bardzo wiele na temat życia gwiazd. Niby nie jest to ważna, zmieniająca coś w naszym życiu wiedza, ale jednak nadal jest to wiedza.

Nawet nie przypuszczamy, ile razy może się nam ona przydać. Dzięki Internetowi jesteśmy na bieżąco w wielu dziedzinach i to jego olbrzymia moc i zaleta.