wystawa-galeria Postep

Kolorowe drinki – must have każdej imprezy

spółka zależna

Jeśli planujesz urządzić w najbliższym czasie imprezę i zależy ci na tym, aby zaskoczyć swoich gości. Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Na Twojej domówce nie może zabraknąć kolorowych drinków. Dzięki tak przygotowanym napojom, nie tylko wprowadzisz swobodniejszą atmosferę, za sprawą procentów, ale również zaimponujesz swoim znajomym w momencie gdy zaprezentujesz szklanki do drinków.

Wielu osobom wydaje się, że przygotowanie niebanalnych drinków to nie lada sztuka! Nie martw się, jest to łatwiejsze, niż Ci się wydaje i nie musisz być do tego barmanem! Warto udać się do sklepu alkoholowego i zakupić napoje, takie jak likier Blue Curacao, które zabarwiają drinki na różne kolory. Ten likier sprawi, że koktajl będzie niebieski. Ciekawe drinki powstają również z wykorzystaniem grenadyny, dzięki której można przygotować drinka o kilku kolorach. Jeśli chcesz zaserwować zielone drinki, zakup miętę.

Co prawda, liście nie zabarwią płynu na zielono, ale sam dodatek będzie w szklance wyglądał atrakcyjnie, a ponadto doda orzeźwiającego smaku.