wystawa-galeria Postep

Komputer dla pro-graczy

exit popup na WordPress

Gracze, których można uznać już za profesjonalistów lub nawet e-sportowców, są oczywiście bardziej wymagającymi użytkownikami komputerów niż osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z grami. Jako, że gry to nie tylko ich hobby, ale także czasem sposób na życie, są w stanie przeznaczyć na swój gamingowy komputer o wiele więcej pieniędzy niż początkujący.

Dysponując budżetem na poziomie 4 tysięcy złotych bez problemu złożymy komputer, który często w środowisku graczy nazywany jest „potworem do gier”. W tej cenie bez problemu kupimy nie tylko najwyższej klasy procesor i kartę graficzną, ale także płytę główną, pamięć RAM i dysk o pojemności nawet 1TB, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

Chcąc przeznaczyć na komputer tak dużą sumę nie musimy się więc za bardzo ograniczać – funduszy bez problemu starczy nam także na dobrej jakości zasilacz, układy chłodzenia i lepszą obudowę. Cztery tysiące złotych wydane na komputer do gier to dla niektórych kwota niewyobrażalna.

Jednak dzięki tak wysokiemu budżetowi dostajemy pewność, że bez problemu zagramy nawet w najbardziej wymagające gry 2014 roku.