wystawa-galeria Postep

Ubezpieczenia grupowe pracowników

Wielu pracodawców oferuje swoim pracownikom dodatkowe benefity w ramach motywacji. Takim mogą być karty typu multi sport, ale także ubezpieczenia grupowe pracowników, a więc zbiorowe ubezpieczenia, które obejmują każdą zatrudnioną w firmie osobę. Eko Life, oprócz całego wachlarza usług, oferuje także ubezpieczenie na życie grupowe. Nasza firma jest rzetelna, proponuje korzystne warunki umowy, zarówno dla osób indywidualnych, jak i tych, którzy wykupują grupowe ubezpieczenie pracownicze. Wśród naszej oferty mamy różnorodne propozycje nie tylko dla indywidualnych osób, ale także firm. Jedną z najbardziej opłacalnych form jest grupowe ubezpieczenie pracownicze typu p plus, a więc to, które obejmuje zatrudnione w firmie osoby.

Grupowe ubezpieczenie – korzyści

Jeśli chodzi o stosunek warunków, jakie oferujemy, w porównaniu do kosztów, znajdujemy się w czołówce, dlatego nasze grupowe ubezpieczenie pracownicze jest atrakcyjne. Jesteśmy rzetelną, wypłacalną firmą, a nasi pracownicy sprawnie i szybko załatwiają formalności, aby w jak najkrótszym terminie wywiązać się ze swoich zobowiązań.

To wszystko sprawia, że ubezpieczenie grupowe w pracy staje się niezwykle atrakcyjne zarówno dla samego pracodawcy, jak i osób zatrudnionych na poszczególnych stanowiskach. Niezależnie od tego, jaką wykonują pracę, nasza oferta jest wyjątkowo korzystna dla obu stron. Grupowe ubezpieczenie pracownicze będzie obejmowało każdego zatrudnionego. Pracodawca może wliczyć je w swoje koszty, ale także zaoferować dodatkowe zabezpieczenie dla swoich pracowników, które będzie tańsze niż kupno indywidualnego ubezpieczenia.

Czy opłaca się ubezpieczać?

Grupowe ubezpieczenie pracownicze typu p plus jest znacznie bardziej opłacalne, niż indywidualne, ponieważ finalnie koszt takiej usługi wynosi znacznie mniej. Z tego względu zarówno dla pracodawców, jak i pracowników, opłacalne jest wykupienie ubezpieczenia na życie grupowego. Z racji tego, że mimo ostrożności nie jesteśmy w stanie przewidzieć pewnych wypadków, grupowe ubezpieczenie pracownicze będzie idealnym rozwiązaniem. W razie niespodziewanych sytuacji możemy liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe, które okaże się przydatne zarówno dla samego poszkodowanego, jak i jego rodziny.