wystawa-galeria Postep

Wybieraj produkty pełnoziarniste

https://www.kuchennepromocje.pl/105-gastronomia Produkujemy hologramy http://www.holo.pl/ kupicie u nas hologram

Myśląc o swoim zdrowiu nie powinieneś rezygnować z węglowodanów. Podobnie jak witaminy, tłuszcze i białka, są one niezbędne organizmowi do prawidłowego jego funkcjonowania. Wybieraj jednak dobre węglowodany.

Takie, które dodadzą Ci energii, a nie wyłącznie pustych kalorii. Najlepszym wyborem pośród „dobrych” węglowodanów będą wszelkiego rodzaju produkty pełnoziarniste. Zastąp zwykły makaron, czy ryż, takim z pełnego ziarna.

Zamiast białego pieczywa wybierz te, które zostało skomponowane z wielu zbóż. Produkty pełnoziarniste oprócz węglowodanów dostarczają bowiem również witamin i minerałów, a niektóre także cenny błonnik. Jeśli zależy Ci na Twoim zdrowiu zadbaj o to, aby na Twoim talerzu jak najczęściej pojawiały się pełnowartościowe, zbożowe produkty.

Rezygnuj z „białych węglowodanów” kiedy to tylko możliwe. To wyrzeczenie, a później nawyk odpłaci Ci piękną, smukłą sylwetką, a dodatkowo długim zdrowiem. Uwierz nam – naprawdę warto! Ta pozornie niewielka zmiana z pewnością się opłaci – spróbuj.